Online kurz, který ti pomůže vzít své zdraví a život zpět do vlastních rukou!

Dostupný v češtině

Časově omezená nabídka jen do 8. 12. 2021!

Tento 5krokový online kurz ti přinese nejnovější informace, díky kterým můžeš přeprogramovat svou mysl i podvědomí a stát se tvůrcem svého zdraví!

V bezplatném úvodním kurzu ses dozvěděl mnoho zajímavých informací o tom, jak mocné jsou tvé myšlenky! V tomto podrobném online kurzu s Brucem Liptonem půjdeš ještě mnohem více do hloubky a naučíš se, jak můžeš tyto poznatky využít ve svém životě!

Společně začínáme za:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

5 kapitol, 34 lekcí, bezmála 10 hodin obsahu

Co nás dovedlo až sem: Porozumění světu kolem nás

Ponoř se do historie západní civilizace a evoluce společnosti. Díky tomu poznáš, jak různá přesvědčení utvářela kultury, ve kterých dnes my, lidé, žijeme.

Všechno je energie: Co nám ukázala kvantová fyzika

V této lekci se podíváme na základní předpoklady v matematice a fyzice. Zjistíme, jak může kvantová fyzika naprosto změnit náš pohled na svět. Pochopíš, že máš schopnost uzdravit sám sebe.

Jak dole, tak i nahoře: Pravda o našem zdraví

Uvidíš, jak energie ovlivňuje chemické reakce v těle a jak fungují některé biologické procesy. Vysvětlíme si to na příkladu kmenových buněk. Dozvíš se, že to nejsou geny, které ovlivňují naše zdraví, ale že je to něco, nad čím máme mnohem větší kontrolu.

Je to všechno v prostředí! Využití síly epigenetiky

Zjistíš, jak tvé prostředí a způsob, jakým vnímáš věci kolem sebe, určují kvalitu tvého života a mají dopad na tvé zdraví. Uvědomíš si, že jsi vším jiným než obětí – ve skutečnosti jsi tvůrcem svého zdraví!

Osvoboď se z matrixu! Staň se pánem svého podvědomí...

V závěru tohoto kurzu tě Bruce naučí, jak naprogramovat své podvědomí, abys ho mohl využívat ve svůj prospěch a stal se tvůrcem svého života.

BONUS

V bonusové sekci tě čekají doplňující materiály, které ještě prohloubí tvé porozumění a umožní ti začít ve svém životě prakticky využívat vše, co ses naučil. S více než 6 hodinami videí a audio nahrávek s Brucem Liptonem a jeho hosty, jako jsou například Gregg Braden a Dr. Joe Dispenza, se ti otevře ještě více možností, jak převzít kontrolu nad svým životem!

Naše akční cena platí pouze do 8. 12. 2021!

Jednorázová nabídka

159 €

místo

499.00 €

Můžeš platit i ve 4 měsíčních splátkách po 40 €

Tohle všechno je součástí naší speciální nabídky!

Jako účastník našeho kurzu získáš exkluzivní přístup k mnoha dalším doplňujícím materiálům, které tě na této cestě podpoří.
5týdenní online kurz “Biologie přesvědčení” s Brucem Liptonem – získej celoživotní přístup k 34 převratným lekcím, které přináší hluboké vhledy do světa genů. Nauč se, jak se stát tvůrcem svého osudu. Kurz je k dispozici s českým dabingem a také v původním znění s českými titulky.
499 €
Audiokniha v češtině – Všechny nahrávky jsou k dispozici ke stažení jako audiokniha. Takže si můžeš stáhnout nahrávky do telefonu a poslouchat je kdekoli!
29 €
Pracovní sešit se cvičeními a hlavními myšlenkami z jednotlivých lekcí ti pomůže zařadit tyto poznatky do tvého každodenního života.
24 €
Bonus – Proč tvé geny nemůžou za tvé nemoci – Bruce Lipton
59 €
Bonus – Co je člověk – Gregg Braden
149 €
Bonus – Krize vede k evoluci – Bruce Lipton
57 €
Bonus – Jak naše vnímání utváří náš svět – Bruce Lipton
57 €
Bonus – Fyzika za konceptem Flow – Nassim Haramein
57 €
Bonus – Exkluzivní rozhovor mezi Joem Dispenzou and Greggem Bradenem
67 €

Celková hodnota

998 €

Běžná cena

499 €

Speciální nabídka

159 €

Naše akční cena platí pouze do 8. 12. 2021!

Jednorázová nabídka

159 €

místo

499.00 €

Můžeš platit i ve 4 měsíčních splátkách po 40 €

14denní záruka vrácení peněz!

Vyzkoušej si kurz bez rizika díky naší 14denní garanci vrácení peněz a zjisti, jestli chceš naplno využít svůj buněčný potenciál! Pokud by ti kurz nesedl, napiš nám a vrátíme ti do 14 dní peníze zpět!

Možnost platby ve splátkách

Získej přístup ke kurzu hned teď a zaplať ve čtyřech splátkách.

Jsi v současné době v obtížné finanční situaci?

Napiš e-mail na adresu cesko@younity.one s popisem své situace. Rádi bychom ji pochopili a pomohli ti získat přístup ke kurzu.

"Tvůj pohled je vždy omezený tvými vědomostmi. Rozšiř své vědomosti a změníš svoje myšlení."

Bruce H. Lipton, Ph.D.

Co říkají jiní autoři o práci Bruce Liptona

Gregg Braden

Autor několika bestsellerů New York Times

"Silné! Elegantní! Jednoduché! Podané způsobem, který je zároveň přístupný i hluboký..."

Deepak Chopra

Autor několika bestsellerů, řečník

"Tyto významné poznatky, které nám Bruce předkládá [...] mají potenciál změnit svět."

Naše akční cena platí pouze do 8. 12. 2021!

Jednorázová nabídka

159 €

místo

499.00 €

Můžeš platit i ve 4 měsíčních splátkách po 40 €

BRUCE H. LIPTON, Ph.D.

Bruce H. Lipton, Ph.D., je průkopníkem v oboru nové biologie a je mezinárodně uznávaný za své úspěchy v propojování vědy a spirituality. Jako biolog zabývající se buňkami pracoval na University of Wisconsin School of Medicine a později upoutal pozornost svým průlomovým výzkumem kmenových buněk na Stanford University. Je autorem několika knih a jeho dílo „Biologie víry“ se stalo celosvětovým bestsellerem. V roce 2009 získal prestižní cenu Goi Peace Prize (Japonsko) za svůj vědecký přínos k mírumilovnějšímu světu.