Vše, po čem toužíš, už máš v sobě

YOUNITY

Kdo jsme?

 

Naším cílem je předávat znalosti, které vám přinesou zásadní vhledy, a poskytovat vám nástroje a techniky k naplnění vašeho vnitřního potenciálu. Jsme přesvědčeni, že my všichni jsme tvůrci a tvoříme svůj svět. Je to tak, že jenom vy máte klíč ke své vlastní spokojenosti. Máte v sobě moc stát se šťastnými, zdravými a plnými síly. Jen v sobě musíte najít to, co vás bude pohánět a inspirovat. A prvním krokem je začít se tomu věnovat každý den!
Naším závazkem je, že najdeme ty nejlepší učitele, motivační řečníky, nástroje a techniky z celého světa a přineseme je až k vám domů! A využíváme veškerou naši energii, nadšení, znalosti a odhodlanost, abychom zajistili, že pro vás každý náš online kurz bude naprosto úžasným a povznášejícím zážitkem.

Těšíme se, že vás můžeme provázet na vaší cestě.

Přejeme všechno dobré.

Eva Kubaščíková
younity Česká republika & Slovensko

TÝM YOUNITY

being. self. aware.

Z toho, co začalo jedinou vizí v meditaci, se postupně stala evropská online platforma číslo jedna pro osobní a duchovní rozvoj.

Nikdy jsme nečekali, že se tato naše vize dotkne tisíců a tisíců lidských srdcí. Ale stalo se to a my jsme za poslední tři roky vyrostli neuvěřitelným způsobem.. Stále více a více lidí nás žádalo, abychom rozšířili naše poselství i do dalších zemí. A proto jsme tady – chceme rozzářit tolik srdcí, kolik jen půjde, a šířit moudrost myšlenkových vůdců, průkopníků a géniů. ​

Ze země v srdci Evropy – Švýcarska – našim klientům poskytujeme produkty té nejvyšší kvality. Zajistíme ti neopakovatelný zážitek – a především – znalosti, které můžeš rovnou použít ve svém každodenním životě, abys mohl začít vnímat pozitivní změny!

NĚKTEŘÍ Z

AUTORŮ

SE KTERÝMI SE SETKÁŠ V NAŠICH KURZECH

Dr. Joe Dispenza

Eckhart Tolle

Alberto Villoldo

Bruce H. Lipton, PhD

Anita Moorjani

Gregg Braden

Deepak Chopra

Neale Donald Walsch

S. H. Dalai Lama

Louise Hay

Gordon Smith

Byron Katie

A mnozí další.

PŘIDEJ SE K NAŠÍ

KOMUNITĚ

AŤ MÁŠ JISTOTU, ŽE NIC NEZMEŠKÁŠ

Přidej se k nám hned teď, spoj se s podobně naladěnými lidmi a buď vždy informován

NĚKTERÉ Z ÚSPĚCHŮ

YOUNITY

lidí v komunitě

zemí

jazyků

autorů

 

NAŠE AKCE

find your flow! – UDÁLOST ROKU MODERNÍ SPIRITUALITY.

Neale Donald Walsch

Přednášel jsem po celém světě, ale nikde, opravdu nikde na světě, jsem nezažil to, co právě tady ve Švýcarsku – v Curychu a Basileji – díky týmu Younity.
Akce, která byla připravena a prezentována tak dokonale, se zaměřením na každý detail, kde všechno klapalo naprosto perfektně, vše bylo vyladěné k dokonalosti, a to tak, že jsem se s mým poselstvím cítil opravdu vítaný a publikem skvěle přijatý.

Jaká mimořádná firma, jaký úžasný tým. Tým, který je prostě skvělý ve všem, co dělá. Jsem tak vděčný za to, že jsem měl příležitost sem přijet a pracovat s tak báječnou skupinou lidí. Byla to opravdu nejlepší akce mého života. Nemám, co víc bych dodal, jenom to, že lepší už to ani být nemůže.

Deepak Chopra

Byl to úžasný seminář, nesmírně precizně zorganizovaný a se skvělou propagací. Všichni si to báječně užili. Pokud plánujete nějakou živou akci v Basileji, velice vám doporučuji spojit se s Younity. Je to výjimečná skupina lidí, kteří odvádí úžasnou práci.